Proč biorezonanční terapie BICOM?


Při léčení akutních onemocnění a v chirurgii dokáže běžná medicína velkolepé věci.

Léčba chronických onemocnění se vyvíjí většinou složitěji a mnozí pacienti s ní nejsou spokojeni. Toto je tedy oblast, ve které je potřeba řešení více než naléhavá.


Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, se kterým se medicína dala novou, směr udávající cestou.


Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a léčeny skutečné – často skryté - příčiny onemocnění.


Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 25 let v lékařství a přes 10 let ve veterinární medicíně. Patří stejně jako např. homeopatie a akupunktura do oblasti tzv. "komplementární medicíny".


Hlavní cíl biorezonanční harmonizace BICOM je nalezení a odstranení příčin onemocnění, osvobození těla od rušivých, patologických vlivů v míře potřebné k uzdravení a k opětovné aktivaci vlastních obranných sil těla.


Podstatou účinku je působení na regulační subsystémy organismu (nervový, hormonální, imunitní) s cílem obnovit vnitřní rovnováhy organismu, jak energetické, hormonální a vegetativní – což se projeví zlepšením zdravotního stavu a často           i úplným vyléčením.


Tělo nastartuje svoji samoregulaci a začne se léčit ze svých zdrojů.


Biorezonanční detoxikace Bicom je ideální na odstranění chronických problémů s pylovými alergiemi, astmatem                   a potravinovými alergiemi.


V poslední době se intenzivně věnujeme celkové detoxikaci od těžkých kovů, chemických látek neboť ty jsou většinou příčinou těchto imunitních poruch v těle.


Po vyloučení škodlivin pomocí přístroje Bicom se organismus dostává zpět do rovnováhy a je schopen poradit si se zátěžovými situacemi.


Bicom můžeme využít na hojení po operacech a úrazech, ale i na pomoc vážně nemocným. Nápravou degenerativního procesu v buňkách, vyvázáním chemoterapie a ozařování a celkové obnovení přirozené imunity.


Jak to funguje?


Důležité základy biorezonanční detoxikace jsou potvrzeny poznatky z kvantové fyziky a v biofyziky. Materiální částice mají totiž jak vlnový, tak i částicový charakter. Všechno okolo nás má tak elektromagnetické vyzařování, které můžeme změřit. Díky tomu může Bicom zjistit stav jednotlivých buněk, orgánů a dokonce i mikroorganismů (viry, bakterie) nebo jiných látek, které v těle nemají být jako jsou pyly, toxiny a těžké kovy. Tyto zatěžující vlivy a látky mohou totiž zabraňovat komunikaci mezi buňkami.


Narušení buněčné komunikace se může projevit poklesem výkonu, chronickou únavou a později také fyzickými změnami (obezita, nespavost).


Bicom z těla odstraní:


těžké kovy

chemické látky

stres a jeho následky

karcinogeny

látky v očkovacích vakcínách

viry, bakterie

plísně

parazity

elektrosmog


Při jakých zátěžích biorezonance pomáhá?


revmatické potíže

zatížení vnitřních orgánů

neurodermatitida (záněty kůže)

předoperační a pooperační posílení

detoxikace

příprava a následky očkování

akutní a chronická alergie

stárnutí

poruchy metabolismu

gynekologické potíže

poruchy imunitního systému

bakteriální a virové zátěže

prevence a rekonvalescence

různé druhy bolesti

závislosti (kouření, chuť na sladké, alkohol,....)


Biorezonanční metoda je neinvazivní celostní metoda bez léků a jakýchkoli vedlejších účinků.Více informací naleznete ZDE.

Jak probíhá terapie (fotogalerie)